Verkocht

Turfsingel 66 G 2802 BD Gouda

Verkocht

Omschrijving

Fantastisch 3 kamer appartement met uitzicht over…
Het levendige vaarwater van de Turfsingel
Eigen (afgesloten) parkeerplaats

Dit appartement op de derde woonlaag ligt in een mooi en goed verzorgd appartementencomplex (2007) aan de Turfsingel in Gouda. Al bij binnenkomst van het complex valt op hoe degelijk en netjes alles is afgewerkt. Op de begane grond is een brede hal en lift aanwezig. Het appartement is modern en stijlvol afgewerkt. De ruime woonkamer heeft een mooie vloer, veel raampartijen met 4 Franse balkons en een erker met prachtig zicht op vaarwater en het Blokwerk. De open keuken is v.v. spoeleiland en van inbouwapparatuur. Daarnaast bevinden in het appartement 2 slaapkamers waarvan 1 is v.v. een balkon met twee openslaande deuren en een stijlvolle badkamer. Wat vooral ook zeer prettig is, is dat onder het complex is een eigen (afgesloten) parkeerruimte aanwezig is, waar uw parkeerplaats zich direct naast de lift bevind. Dankzij de ligging nabij het centrum van Gouda zijn alle denkbare faciliteiten op loopafstand te vinden. Kortom, een woning met een fantastisch zicht op het waterrijke Gouda, veel ruimte en voorzien van een eigen ondergrondse afgesloten parkeerruimte. Voor uw gasten is het vrij parkeren aan de Turfsingel en omgeving.
Bouwjaar ca. 2007, inhoud ca. 341 m³, woonopp. ca. 106 m².

INDELING:
Begane grond:
Appartementencomplex ‘De Jonker’, afgesloten entree met intercom met video, centrale hal met lift en trap naar de verdiepingen. Ruime binnenplaats, toegankelijk voor alle bewoners van het complex.

Appartement:
Entree, ruime hal met toilet en toegang tot alle vertrekken. Aan de achterzijde zijn 2 slaapkamers waarvan 1 met toegang tot balkon (met twee openslaande deuren), luxe badkamer v.v. bubbelbad met douchemogelijkheid en badmeubel. De ruime woonkamer bevindt zich aan de voorzijde en is voorzien van veel raampartijen (Franse balkons), een erker met zicht op Tufsingel en Bolwerk en de open keuken met spoeleiland.

DE WONING:
Woonkamer met keuken: ca. 7.65/6.68 x 8.35
Slaapkamer 1: ca.3.01 x 4.71
Slaapkamer 2: ca. 2.48 x 3.34
Badkamer: ca. 1.94 x 3.34

Berging: ca. 2.50 x 1.68
Parkeerplaats: ca. 2.55/2.59 x 5.74/5.29

DE WOONOMGEVING:
De naam Turfsingel komt in een verordening van 29 december 1674 naar voren. Toendertijd gaf het stadsbestuur een Waerschouwinge uit met het verbod om turf te stelen uit de schuren aan de Turfsingel. Voor die tijd werd deze singel meestal aangeduid als de Cingel buiten de Dijckspoort, of als de Cingel tussen de Dijkspoort en de Potterspoort. De naam van deze singel is dan ook ontleend aan het gegeven dat de in de omgeving gewonnen turf in schuren aan deze singel werd opgeslagen (bron Wikipedia).

Het moge duidelijk zijn dat de locatie van de woning dankzij het vaarwater een dynamisch en nooit vervelende blik heeft. Het complex ligt nabij het centrum van Gouda met al haar voorzieningen en het NS- Station. Ook zijn de uitvalswegen naar andere steden in De Randstad gemakkelijk bereikbaar.

BIJZONDERHEDEN:
– Ruim 3 kamer appartement
– Fantastisch zicht op de Turfsingel
– Centrale ligging
– Luxe afwerking, onder andere apparatuur van Pelgrim en Siemens en wand en vloertegels van Villeroy & Boch.
– Eigen berging en parkeerplaats
– Energielabel A
– Actieve VvE, bijdrage € 183,72,- per maand
– Oplevering in overleg

“Een huis kopen? Neem uw eigen NVM makelaar mee!”

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. Deze is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruikersoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Verkoper en Klein Makelaardij aanvaarden ter zake geen aansprakelijkheid. Koper dient desgewenst zelfstandig de voor hem van belang zijnde maten vast te (laten) stellen. Alle informatie is slechts bedoeld voor een indicatieve presentatie van het object en is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod.

Lees de volledige omschrijving

Contact

Klein Makelaardij

Kenmerken

Algemeen

Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, portiekflat
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2007
Soort dak
Bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in centrum

Oppervlakten en inhoud

Wonen
105 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
4 m²
Externe bergruimte
18 m²
Inhoud
342 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Ligbad, wastafelmeubel
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Frans balkon, glasvezel kabel, mechanische ventilatie, tv kabel

Energie

Energielabel
A
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geisoleerd
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel
Cv-ketel
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Gouda E 6177
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
GDA01-E-6177

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren, parkeergarage
Bekijk alle kenmerken

Overige media